دلتا (Delta)

دلتا ، برند تاسیس شده در سال 1971 در تایوان ارائه دهنده جهانی راه حل های مدیریت انرژی و حرارت می باشد. این شرکت یکی از شرکت های مطرح فعال در زمینه اتوماسیون صنعتی و الکترونیک می باشد .قیمت پایین و کیفیت مناسب محصولات دلتا باعث رشد سریع این شرکت شده است . شرکت دلتا جهت پیشرفت تکنولوژی و افزایش ظرفیت تحقیق در سال 2013 مرکز تحقیقات دلتا را تاسییس نمود .  مقر اصلی  شرکت دلتا در تایوان می باشد و دارای امکانات تحقیق و توسعه در سراسر جهان از جمله چین ، اروپا ، ژاپن ، سنگاپور ، تایلند و ایالات متحده می باشد . شرکت دلتا دریافت کننده مکرر جوایز جشنواره های بین المللی می باشد و در زمینه های شناخت مربوط به نوآوری ، طراحی و پاسخگویی اجتماعی شرکت ها به رسمیت شناخته می شود . محصولات شرکت دلتا  دارای تنوع بالایی می باشند که می توان به  درایو های موتور AC که در سال 1995 ساخته شده ، سروموتور و سرو درایو های دلتا محصول سال 2003 ، PLC  محصول سال 1999 (خرید PLC های دلتا در خانواده ها و مدل های مختلف صنعتی طراحی و تولید می شود ، از کوچکترین پروزه های صنعتی گرفته تا اتوماسیون واحد های بزرگ صنعتی را می توان با PLC های برند دلتا پیاده سازی کرد) کنترل های دما محصول سال 2003 و مبدل های ارتباط سریال محصول سال 2002 اشاره کرد . همچنین این شرکت با تولید HMI های متنوع و با قابلیت های بالا و همچنین قیمت مناسب به طور وسیعی در صنایع کشور مورد استفاده قرار گرفته است و با وجود کیفیت خوب محصولات خود نمایندگی فروش دلتا را برای فروشندگان در این صنعت راحت کرده است .

برند دلتا یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات اتوماسیون صنعتی در جهان می باشد که محصولات این برند در کشور دارای محبوبیت خاصی می باشد .

گروه فنی و مهندسی آرتین کنترل نمایندگی فروش و خدمات محصولات دلتا می باشد که با کادر مهندسین توانمند و کار آمد، فروش و خدمات محصولات دلتا  را به مشتریان خود ارائه می کند.

 

پی ال سی  PLC  دلتا :

پی ال سی به معنای کنترل کننده قابل برنامه ریزی می باشد . در صنعت برندهای متفاوتی  PLC  تولید می کنند که نقش و برنامه هر کدام از این PLC  ها باهم تفاوت دارند  PLCها در صنعت ، کشاورزی ، هوانوردی و … قابل استفاده می باشند . PLC  های شرکت دلتا در انواع متفاوتی و برای کاربرد در پروژه های کوچک تا پروژه ها ی بزرگ تولید می شوند . از برخی از این گروه ها می توان به DVP S SERIESدلتا ، DVP E SERIES دلتا ، AS SERIES دلتا  ، MOTION-SERIES دلتا ، RTU-GSM دلتا و RTU LOADCELL دلتا اشاره کرد .

اپراتور پانل دلتا :

 HMI یعنی واسطه بین انسان و ماشین این محصولات در صنعت کاربرد زیادی دارند . .HMI دارای محیطی برای تبادل اطلاعات و ارتباط بین سیستم و کاربر می باشند همچنین به کاربر این امکان را می دهند که شرایط سیستم را کنترل نمایند . HMI ها مانند PLC ها دارای دسته بندی می باشند . که می توان به دسته TEXT PANEL و TOUCH PANEL اشاره کرد .

اینورتر inverter  دلتا :

یکی از مهم ترین تجهیزات و تکنولوژی ها که جریان DC  مستقیم را به جریان متناوب AC تبدیل میکند  اینورتر دلتا می باشد .  اساس کار اینورترها بر کنترل دور می باشد .اینورتر دلتا نوعی موتور کنترلر است که می تواند  با تغییر فرکانس سرعت و دور موتور الکتریکی را کنترل کند.
اینورتر دارای نام های متعددی است که میتوان به نامهای درایو سرعت متغییر ، درایو با سرعت قابل تنظیم ، درایو AC ، درایو فرکانس متغیر اشاره کرد . از اینورتر ها در دنیای صنعت در موارد متعددی از جمله راه انداختن انواع پمپ ها ، انواع فن ها ، نوارهای نقاله ، آسانسور، جرثقیل ، و اکسترودر و … استفاده میشود. که هرکدام نیاز به تنظیمات خاص خود را دارد .
این دسته از گروه از محصولات دلتا همچون گروه های دیگر خود دارای دسته بندی می باشند که از آن ها می توان به ، VFD EL، VFD B، VFD C200 هر کدام از این گروه محصولات دارای کاربردهای خاصی می باشند.